Księga gości Dj Pat
Księga gości Dj Pat

wpisów: 26 na 3 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>

Agnieszka • Zielona Góra
Prosiłeś aby napisać po weselu swoje wrażenia, chyba to miejsce do tego służy. Tak bardzo się obawiałam dj na swoim weselu, że w ostatniej chwili chciałam zmienić na zespół. Całe szczęście że tak nie zrobiliśmy. Byłeś rewelacyjny! i Każdy po weselu mówił to samo :) I najważniejsze, że mogliśmy słyszeć utwory w oryginalnej wersji, bez fałszowania i udziwnień! Dzięki Pat za wesele!

Ola i Darek • Zielona Góra
Cześć Patryku! Wciąż miło wspominamy nasze wesele i to w dużej mierze dzięki Tobie. Polecił Ciebie nasz znajomy i się niemylił. My rónież będziemy polecać dalej. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za prowadzenie wesela

Marta, Andrzej • Świdnica
Mieliśmy wątpliwości na początku co do umiejętności, a bo zdjęć nie ma, a bo filmów brak ... Po spotkaniu zaufaliśmy i na własnej skórze przekonaliśmy się, że dobrze trafiliśmy. Patryk poprowadził wesele tak jak chcieliśmy, wszystko nam się bardzo podobało i co najważniejsze gością również.

Nadia i Jarek • Zielona Góra
Aby nie przynudzać napiszemy tylko tyle - rewelacyjnie poprowadził nam nasze wesele. Goście zadowoleni, My też. Muzyka idealnie dobrana - posłuchał w 100 % naszych zaleceń. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wynajęciem Patryka - Polecamy jak najbardziej, nie zawiedziecie się!

Michał i Joanna • Zielona Góra
Witaj Patryk! Przepraszamy, że dopiero teraz piszemy, ale jak obiecaliśmy to słowa dotrzymać musimy, po weselu była podróz poślubna :) Takiej imprezy jaką poprowadziłeś nie spodziewał się nikt z zaproszonych gości. Po wejściu na salę i ujrzeniu Ciebie jako dja zamiast zespołu, słyszelismy nieco narzekania. Dziś wiemy, że bawili bardzo dobrze i do samego końca, do samego rana. Dziękujemy za idealne poprowadzenie wesela. Aśka i Michał

Ania i Rafał • Poznań
Dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia i poprawin. W obu przypadkach impreza była pierwsza klasa. Polecamy wszytskim znajomym Patryka.

Kaśka i Janusz • Lubin
No cóż, po prostu rewelacja, impreza do białega rana, dj Pat się nie poddał :) Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego dja polecamy właśnie Patryka.

Sylwia • Wełmice
Wspaniała impreza, Dj Pat poprowadził ją rewelacyjnie. Nie sądziłam że tak wspaniale można bawić się przy muzyce mechanicznej. Dziękuję w imieniu gości i swoim !

Renata i Tomek • Zielona Góra
Było super 8-/ Wybawiliśmy się wyśmienicie, zabawy poprowadzone wzorowo, nie za dużo nie za mało, w sam raz :)

Danuta • Żary
Chciałam bardzo podziękować za poprowadzenie naszego wesela. Naszym gościom bardzo się podobało i chyba bawili się rewelacyjnie, przynajmniej dla nas tak to wyglądało. Dziękuję