Księga gości Dj Pat
Księga gości Dj Pat

wpisów: 26 na 3 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>

Marta i Darek z wesela w Głogowie • Głogów
Dj Pat zagrał i u nas, i również nie żałujemy. BA ! do tej pory wspominamy zabawę. Jeżeli szukasz też na swój ślub, dalej szukać nie musisz, piszemy to całkiem szczerze :)

Justyna i Paweł • Sulechów
Witam,chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela było naprawdę super no i gościom też się podobało :)

Agata i Patryk Szymoniak • Poznań
Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy wszyscy goście bardzo zadowoleni impreza i zabawy poprowadzone mistrzowsko nie mamy nic do zarzucenia będziemy bardzo miło wspominać i napewno każdemu polecać

Karolina i Kamil • BOLESŁAWIEC
Szczerze polecamy dj Pata. Pan Patryk na podstawie obserwacji gości sam dostosowywał muzykę, a my nie musieliśmy o nic się martwić. Pełen profesjonalizm za co serdecznie dziękujemy i bardzo polecamy.

Ania i Mirek • Wschowa
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za wspaniałą zabawę na naszym weselu. Impreza podobała się zarówno młodszym jak i starszym, a dla nas państwa młodych była po prostu najlepsza na świecie...:) Jest Pan naprawdę dobry w tym co robi, a więc nie pozostało nam nic innego aby podziękować z całego serca i zapewnić Pana-drogi Patryku o naszej rekomendacji.

Justyna i Karol
Dziękujemy Patryku za poprowadzenie wesela. Wstrzeliłeś się muzycznie w gusta gości w stu procentach. SUper zabawa, polecam wszystkim :)

Angela • Żary
Już trochę minęło od wesela naszego, i dopiero teraz przypomniałam sobie o wpisie. Dzięki Pat za poprowadzenie! Było super, na pewno będziemy dłuuuugo wspominac ten dzien :) Angela i Dawid

Małgorzata • Zielona Góra
Jeżeli Patryk urodziny prowadzi tak samo jak wesela to polecam z całym przekonaniem. Dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Gośka i Andrzej Z.

Krzysztof W. • Zielona Góra
A u nas Patryk prowadził moją 40 stkę, bardzo miło i profesjonalnie poprowadzona impreza. Polecam jak najbardziej. Dzięki!

Ania i Wojtek • Żary
Pragniemy z całego serca podziękować dj Patrykowi za świetną zabawę oraz mistrzowskie poprowadzenie najważniejszego dnia w naszym życiu . Zarówno my jak i goście bawiliśmy się wyśmienicie co pozostanie w naszych wspomnieniach . Dziękujemy ;) I oczywiście polecamy !!!!